Back to top

Tutvustus

Kadarbiku talu asub Harjumaal Saue vallas Tuula külas. Talupidamisega alustasime siinmail juba 1989. aastal, perefirma Kadarbiku Köögivili OÜ loodi 2004.aastal. Kadarbiku talu on spetsialiseerunud köögivilja kasvatamisele ja töötlemisele. Oma põllumaad on meil 250 ha, kasutatavat maad 700 ha, kus kasvatame porgandit, kapsast, peeti ning erinevaid suvekultuure.

Aasta ringi töötab firmas umbes 70 inimest, lisaks hooajatöölised. Aastas toodame 10 000 tonni köögi- ja aedvilja, sellest läheb müügiks 4000 tonni aedvilja, 6000 tonni töötleme Ääsmäe tootmiskompleksis mahladeks ja köögiviljasegudeks, lisaks hapendame ka kapsast.

Laiema tuntuse on Kadarbiku saavutanud oma köögiviljamahlade ja smuutidega. Aastas toodame üle miljoni liitri mahla nii omakasvatatud köögiviljadest kui ka imporditud puuviljasegudest. Kõik mahlad on valmistatud värskelt pressitud puu- ja köögiviljadest ning vaid õrnalt pastöriseeritud, et säiliksid on kõik kasulikud vitamiinid. Kadarbiku mahladele pole lisatud mingeid säilitus-, värv- ega magusaineid.